Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pamiątka kolędnika na całe życie

Wydział Misyjny z okazji 25-lecia dzieła Kolędników Misyjnych przygotował wyjątkowy album, w którym opowiedziano ćwierćwiecze pomagania dzieciom przez dzieci.

Każda dziewczynka czy chłopiec, którzy tworzyli grupę kolędników misyjnych w okresie ostatniego ćwierćwiecza, może ucieszyć się niezwykłą pamiątką swojego trudu i zaangażowania. Zapewni im to album „25 lat otwierania serc i domów”, wydany przede wszystkim jako wspomnienie tych pięknych chwil.

Album to miła pamiątka dla dzieci i dorosłych. Ci pierwsi ubierali stroje kolędnicze, by oddziaływać ich estetyką, którą często zauważało jury konkursowe i otwierający drzwi domów. Dorośli często te stroje przygotowywali. Zarówno jedni, jak i drudzy mogą się cieszyć tą pamiątką.

Przedsięwzięcie kolędników misyjnych zaowocowało w 30. krajach Afryki, Azji i Ameryki. Skorzystały z niego dzieci, które stały się odbiorcami ewangelicznej dobroci rodzącej się w sercach młodych i dorosłych członków Kościoła. W albumie bowiem znajdziemy wskazane konkretne projekty pomocy ewangelicznej i humanitarnej zrealizowane przez kolędniczą brać.

Dodajmy, że pod tym samym tytułem i z tą samą okładką wyszła książka traktująca w szczegółach o całym przedsięwzięciu.

Album w cenie 25 zł można nabyć w Wydziale Misyjnym Kurii Diecezjalnej w Tarnowie, ul. Legionów 30.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL