GN 41/2019 Archiwum

Potencjał młodości

W Ciężkowicach odbył się koncert zespołu Fidelium działającego przy parafialnym oddziale KSM.

Tuż pod koniec okresu bożonarodzeniowego młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Ciężkowicach zaprosiła wszystkich na koncert przygotowany przez zespół Fidelium, który od roku prężnie działa przy KSM Ciężkowice.

Do udziału w tym wydarzeniu młodzi zaprosili wielu gości - solistów i instrumentalistów z okolicznych parafii. Solistom towarzyszył chór zespołu Fidelium.

Premiera koncertu odbyła się w sobotę 26 stycznia, a drugie wykonanie w piątek 1 lutego. Młodzi zaprezentowali znane polskie kolędy oraz piosenki świąteczne w nowych aranżacjach.

Ze sceny, oprócz pełnych radości i energii wykonań, popłynęły również głębokie, mądre rozważania na temat sensu i znaczenia narodzenia Jezusa. Występ pokazał, że w młodych ludziach tkwi ogromny potencjał i radość, którą chcą dzielić się z innymi.

Zobaczcie cały koncert:

Fidelium - Koncert Bożonarodzeniowy 2019
KSM Ciężkowice

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL