Nowy numer 2/2021 Archiwum

Znacie najpopularniejsze polskie słowo na "k"?

W Pustkowie-Osiedlu znają odpowiedź. Już 9 lutego powiedzą Jezusowi: "Kocham Cię".

W sobotę 9 lutego w parafii św. Stanisława BM w Pustkowie - Osiedlu odbędzie się „Walentynka dla Jezusa”. - Szósta, tegoroczna edycja to rodzinne granie i modlitwa dla każdego. Zapewni to zespół NiemaGotu z Krakowa. Muzycy to autorzy aranżacji i hymnu ŚDM Kraków 2016 „Błogosławieni Miłosierni”, a ich utwory w internecie cieszą się kilkumilionową popularnością - mówi ks. Paweł Kasperowicz.

Spotkanie rozpocznie pantomima w kościele parafialnym o godz. 15.45. Następnie o godz. 16 ks. Marcin Baran, dyrektor wydziału duszpasterstwa młodzieży, będzie przewodniczył Mszy św. Kazanie wygłosi ks. Sylwester Brzeźny, odpowiedzialny za duszpasterstwo powołań i projekt Rusz Duszę, uczestnik ŚDM w Panamie. Podczas Mszy św. będzie śpiewał chór Laudate pod dyrekcją Magdaleny Kasperowicz.

W drugiej części spotkania zagra i zaśpiewa zespół NiemaGotu. „Walentynkę dla Jezusa” zakończy adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi ks. Tomasz Rąpała, ojciec duchowny WSD w Tarnowie, inicjator rekolekcji „Męska decyzja” i „Chłopy do roboty”.

Zobaczcie spot reklamujący spotkanie:

Walentynka Dla Jezusa Spot #2019r.
Walentynka dla Jezusa

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama