Ks. Andrzej Mulka uruchamia niestandardowe pokłady kreatywności. Wydawnictwo, którym zawiaduje, świętuje 20-lecie istnienia.
Od 2008 roku w ramach "Filmoteki Promyczka" wydanych zostało wiele produkcji, głównie amerykańskich, włoskich czy hiszpańskich z polską wersją językową. Czymś niezwykłym dla wydawnictwa była seria wyprodukowana wspólnie z TVP "Aureola. Od Stanisława do Karola". To trzynaście 15-minutowych filmów przybliżających dzieciom najbardziej znanych polskich świętych i błogosławionych. Piosenki "Aureoli" nagrane z zespołem Promyczki Dobra przy udziale m.in. Łukasza Golca, Małgorzaty Kożuchowskiej czy Tadeusza Chudeckiego żyją już swoim życiem i cieszą się dużą popularnością.
Ponadto wydawnictwo jest organizatorem lub współorganizatorem kilku cyklicznych imprez dla dzieci, jak ogólnopolski festiwal piosenki dziecięcej "Skowroneczek", konkurs kaligraficzny "Bakałarz", ogólnopolski konkurs poezji religijnej "Pierścień św. Kingi" czy festiwal filmów dziecięcych "Mundi". Wielką popularnością wśród dzieci cieszą się konkursy plastyczne, adresowane głównie do czytelników miesięcznika. Z myślą o dzieciach wydawnictwo podejmuje współpracę z wieloma instytucjami i organizacjami spoglądającymi z troską na najmłodszych.
Podczas uroczystości w Sądeckiej Bibliotece Publicznej ks. Mulka podkreślał, że największym dobrodziejem dla wydawnictwa jest parafia św. Małgorzaty, gdzie "Promyczek Dobra" się narodził i przy której wydawnictwo działa do dzisiaj. Ponadto od wielu lat ściśle współpracuje ono z Pałacem Młodzieży w Nowym Sączu, który sprawuje opiekę artystyczną nad zespołem Promyczki Dobra.
Sylwia Hyży, autorka pierwszej okładki "Promyczka Dobra", ilustratorka miesięcznika Beata Malec-Suwara /Foto Gość