Nowy numer 41/2019 Archiwum

Księżniczki, elfy i supermeni przejdź do galerii

W Uściu Gorlickim Caritas parafialna zaprosiła dzieci na III Bal Karnawałowy. Obowiązywały stroje nie z tego świata.

Zabawa odbyła się 9 lutego. Na bal dzieci przyszły w kostiumach. Dominowały księżniczki, elfy i superbohaterowie. Były i nawiązania do prawdziwych i znanych postaci. Jeden z chłopców przebrał się za Roberta Lewandowskiego.

- Bal organizujemy już po raz trzeci. Zabawa kończy się konkursem na najpiękniejszy strój, wybieramy króla i królową balu, dla dzieci są przygotowane upominki i poczęstunek - mówi pani Halina z parafialnej Caritas.

Zespół charytatywny działa w parafii przede wszystkim na rzecz potrzebujących. - Z okazji świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy są przygotowywane paczki, głównie dla osób chorych, starszych i samotnych - mówi ks. proboszcz Wiesław Czaja.

Caritas organizuje dzień seniora, wspomaga także potrzebujących w różnych wypadkach losowych. Uczestniczy w ogólnopolskich akcjach charytatywnych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL