Nowy numer 42/2019 Archiwum

Wychowywać, ale jak?

Tarnów: Już można zapisywać się na IX Forum Nauczycieli i Wychowawców, które odbędzie się 16 marca.

Tarnowski oddział Katolickiego Stowarzyszenia Nauczycieli i Wychowawców organizuje forum już po raz dziewiąty.

- Hasłem forum są słowa „Etyka wychowania i edukacji - szansa i wyzwanie”. Chcemy pochylić się nad ukazaniem roli etyki w budowaniu autorytetu nauczycieli i rodziców. Spróbujemy kreślić etyczne fundamenty etosu wychowawcy i etyki słowa w edukacji językowej, a także zarysować zagrożenia i wyzwania kultury moralnej nauczyciela - mówią organizatorzy.

Tematami wystąpień zaproszonych gości będą również etyczne poszukiwania współczesnej młodzieży i etyka w praktyce wychowania. - Forum przeznaczone jest dla nauczycieli, wychowawców, rodziców, katechetów, a także studentów kierunków pedagogicznych. Gośćmi forum będą m.in. przedstawiciele oddziałów KSW z całej Polski.

Zapisów na forum można dokonać na stronie tarnow.ksw.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL