Nowy numer 42/2019 Archiwum

Peru, Boliwia: Ks. Stanisław Wojdak wrócił z odwiedzin tarnowskich misjonarzy

Wicedyrektor wydziału misyjnego tarnowskiej kurii głosił dla nich rekolekcje.

Ks. prał. Stanisław Wojdak, wicedyrektor wydziału misyjnego tarnowskiej kurii, odwiedził tarnowskich misjonarzy pracujących w Peru i Boliwii. Wygłosił dla nich rekolekcje i odwiedził misje, na których pracują.

Spotkanie z bp. Rajmanem i tarnowskimi księżmi w Boliwii   Spotkanie z bp. Rajmanem i tarnowskimi księżmi w Boliwii
Wydział misyjny
- W Boliwii spotkałem się z biskupem Antonim Rajmanem. Dziękował on za tarnowskich misjonarzy, którzy bardzo ładnie tam pracują. Była też prośba o kolejnych duchownych, bo mało jest powołań, a bardzo dużo pracy. Podobne prośby słyszałem w Peru od kapłanów - podkreśla ks. Wojdak.

Więcej na ten temat przeczytacie na oficjalnej stronie diecezji tarnowskiej w tekście „Tarnowscy misjonarze w Peru i Boliwii mieli rekolekcje”. Tutaj także znajdziecie galerię zdjęć. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL