Nowy numer 48/2020 Archiwum

LSO DT: Znamy wyniki losowania drużyn

Rozgrywki diecezjalne XIII Mistrzostw w Piłce Nożnej Halowej LSO odbędą się 16 marca w Limanowej.

Mistrzostwa w Piłce Nożnej Halowej LSO są rozgrywane w kilku etapach. Pierwszym były rozgrywki dekanalne. Z każdego dekanatu zwycięska drużyna z każdej z trzech kategorii - lektorzy starsi, młodsi i ministranci - przeszła do następnego etapu - rejonowego. Rozgrywki w 11 rejonach diecezji rozegrane zostały w lutym.

Oto zwycięskie drużyny. Kliknij w obrazek i sprawdź, kto reprezentuje region, z którego pochodzisz:

LSO DT: Znamy wyniki losowania drużyn   Kliknij w zdjęcie XIII Mistrzostwa Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Tarnowskiej w Piłce Nożnej Halowej, odbędą się 16 marca w Limanowej. Od godz. 8 rano w domu katechetycznym trwać będzie rejestracja drużyn. O 9.00 rozpocznie się Msza św. w limanowskiej bazylice pod przewodnictwem kustosza ks. prał. Wiesława Piotrowskiego. Po niej, o godz. 10.30, początek rozgrywek na halach.

LSO DT: Znamy wyniki losowania drużyn   Kliknij w plakat - poznasz szczegóły arch. LSO DT Poniżej prezentujemy tabele z wynikami losowania drużyn, kto z kim zagra w grupie:

LSO DT: Znamy wyniki losowania drużyn   Kliknij w zdjęcie

LSO DT: Znamy wyniki losowania drużyn   Kliknij w zdjęcie

LSO DT: Znamy wyniki losowania drużyn   Kliknij w zdjęcie Bronić zwycięskiego tytułu w kategorii lektorzy starsi będzie przyszowska parafia św. Mikołaja Biskupa, w kategorii lektorów młodszych - Zalasowa, św. Jana Ewangelisty, natomiast wśród ministrantów - parafia św. Małgorzaty w Nowym Sączu.

Rozgrywki ogólnopolskie, na których reprezentantami diecezji tarnowskiej będą tegoroczni zwycięzcy, odbędą się 1-2 maja w Skierniewicach i Sochaczewie (diecezja łowicka).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama