Nowy numer 09/2020 Archiwum

Weź się rusz... do Błonia

Kolejne rekolekcje dla mężczyzn z serii "Chłopy do roboty" odbędą się od 22 do 24 marca. Zapisy trwają.

"Weź się rusz" to temat przewodni rekolekcji dla mężczyzn 16+, które odbędą się w domu seminaryjnym w Błoniu k. Tarnowa. Drogę wyznaczy Abraham i to, jak Bóg realizował misję w jego życiu.

Rekolekcje prowadzi ks. Tomasz Rąpała, ojciec duchowny z tarnowskiego seminarium, wraz z grupą SEMERON. Posłuchaj zaproszenia:

WEŹ SIĘ RUSZ! - zaproszenie
Diecezja Tarnowska

Są to rekolekcje z serii "Chłopy do roboty", ale jak zapewniają organizatorzy - Rusz Duszę oraz Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie - zawsze nowe, inne.

"Bardzo ważne jest to, żeby spotykać, rozważać Słowo Boże, uczestniczyć w Eucharystii, adorować Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Być razem w obecności Jezusa to szansa na właściwe rozpoznanie marzenia Boga o Tobie i Twojej drodze życia. Dlatego zapraszamy Cię na to spotkanie!" - dodają.

Zapisy do 20 marca przez formularz na stronie diecezji.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama