Nowy numer 42/2019 Archiwum

Bierzmowanie w Gumniskach przejdź do galerii

Bp Stanisław Salaterski udzielił sakramentu bierzmowania 51 młodym osobom podczas Eucharystii rozpoczynającej wizytację kanoniczną.

W parafii w Gumniskach k. Dębicy od 16 do 17 marca trwa wizytacja kanoniczna. Miejscową wspólnotę parafialną, w tym mieszkańców Głobikowej, odwiedza bp Stanisław Salaterski.

W sobotę 16 marca biskup odwiedził chorych, spotkał się z radą parafialną, nadzwyczajnymi szafarzami Komunii św., LSO, DSM, scholą i grupą młodzieżową. Podczas wieczornej Mszy św. udzieli bierzmowania 51 młodym osobom.    

W niedzielę 17 marca biskup będzie się modlił razem z wiernymi podczas Mszy św. Spotka się także z grupami Rycerstwa Niepokalanej i różami Żywego Różańca z Gumnisk. W kaplicy w Głobikowej będzie przewodniczył Mszy św. i spotka się również z różami, a także z LSO i grupą misyjną.

Po sumie w kościele w Gumniskach bp Salaterski udzieli błogosławieństwa małym dzieciom. Eucharystia zakończy wizytację kanoniczną miejscowej wspólnoty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL