Nowy numer 42/2019 Archiwum

Spotkanie dla rodziców po stracie

Odbędzie się w niedzielę 24 marca w parafii w tarnowskich Mościcach.

SPES – Komitet Budowy Miejsca Pamięci Dzieci Utraconych, działający pod auspicjami Wydziału ds. Nowej Ewangelizacji tarnowskiej kurii, zaprasza rodziców po stracie na spotkanie, które odbędzie się 24 marca w parafii NMP Królowej Polski w Tarnowie Mościcach.

Rozpocznie się o 16.30 wykładem Katarzyny Sumy-Wójcik, interwenty kryzysowego, psychoterapeuty z Krakowa na temat m.in. procesu żałoby, przyjmowania roli rodzica, gdy nie ma dziecka przy sobie, czy trudnych emocjach. Spotkanie, które odbędzie się w znajdującym się obok kościoła Mościckim Ośrodku Szkoleniowo-Terapeutycznym MOST, zatytułowano "Powiedz mi, jak pamiętasz".

Będzie też okazja do spotkania z wolontariuszkami Tęczowego Kocyka, które przygotowują rożki dla dzieci po poronieniu oraz pamiątki dla rodziców.

O Tęczowym Kocyku przeczytasz w artykule Dziergają i szyją, by otulić dzieci, które zmarły za wcześnie.

Spotkanie zakończy Msza św. o godz. 18 w intencji rodziców po stracie dziecka (kaplica św. Jana Pawła II w kościele parafialnym w Tarnowie-Mościcach).

Spotkanie dla rodziców po stracie   Zapraszamy
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL