Nowy numer 42/2019 Archiwum

Dziś mija pierwsza rocznica śmierci misjonarza z Dębicy

W kościele Ducha Świętego Mszę św. w jego intencji odprawią księża ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich, do którego należał zmarły ks. Adam Bartkowicz.

W środę 20 marca przypada pierwsza rocznica śmierci ks. Adama Bartkowicza, który utonął w oceanie w Dar Es Salaam w Tanzanii, ratując swojego kolegę kapłana.

Do parafii Matki Bożej Anielskiej w Dębicy, skąd pochodził zmarły misjonarz, przybyli księża ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich, aby podczas Mszy św. wieczornej wraz z wiernymi parafii modlić się o jego zbawienie.

Świadkiem tragicznej śmierci ks. Bartkowicza był o. Chungu Cycus, należący do Kongregacji Ducha Świętego. Jego świadectwo przeczytasz w artykule Adamie, uratowałeś mi życie.

Uroczystości pogrzebowe tragicznie zmarłego w Tanzanii ks. Adama ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich odbyły się 28 marca ubiegłego roku. Pisaliśmy o nich w artykule Odszedł, bo kochał.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL