Nowy numer 42/2019 Archiwum

Siostry dla młodych

Siostry józefitki Floriana i Faustiana zapraszają młodych do wspólnego czytania i rozważania Pisma świętego.

Siostry chcą otworzyć się na młodych ludzi, dlatego wychodzą do nich z inicjatywą wspólnego poznawania siebie, swojej drogi poprzez czytanie i rozważanie Pisma świętego.

- Jest to czas na odcięcia się od rzeczywistości i wszystkich trosk, chwila na zanurzenie się w słowie Bożym i refleksji nad nim - mówią siostry.

Pismo święte będzie można rozważać w domu sióstr józefitek w Tarnowie   Pismo święte będzie można rozważać w domu sióstr józefitek w Tarnowie
Paulina Sterkowiec

Atmosfera jest bardzo domowa, a czas umili wspólne śpiewanie pieśni przy akompaniamencie s. Faustiany. Na spotkania może przyjść każdy bez względu na wiek! Najbliższe odbędą się 2 i 17 kwietnia o godz. 18.30 w domu sióstr przy ul. Mościckiego 34 w Tarnowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL