Nowy numer 42/2019 Archiwum

Bierzmowanie u św. Kazimierza i św. Jana Pawła II

Bp Leszek Leszkiewicz bierzmował młodych w Nowym Sączu. Sakrament dojrzałości chrześcijańskiej przyjęło blisko 350 osób.

W poniedziałek 25 marca w Nowym Sączu odbyły się kolejne bierzmowania. Bp Leszek Leszkiewicz udzielił sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej młodym z par. św. Kazimierza i Siedlec. Druga uroczystość odbyła się w kościele pw. św. Jana Pawła II. Tutaj bierzmowanie przyjęli młodzi z miejscowej parafii oraz ośrodka wychowawczo-opiekuńczego.

Zobaczcie galerię zdjęć z kościoła św. Kazimierza!

Zobaczcie galerię zdjęć z kościoła św. Jana Pawła II!

W homilii bp Leszkiewicz przypomniał wszystkim, że liturgia uobecnia zbawcze działanie Boga. - Ewangelia o zwiastowaniu Pańskim mówi, że Bóg jest teraz, tutaj i chce być z nami jako Emmanuel. Zawsze starajcie się przeżywać liturgię jako spotkanie z żywym Bogiem - mówił kaznodzieja.

Więcej przeczytacie TUTAJ!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL