Nowy numer 42/2019 Archiwum

Nowe po staremu przejdź do galerii

W Nowym Sączu 30 marca spotkały się kierownictwa kół i oddziałów Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, by pielgrzymować do św. Stanisława Kostki i wybrać nowe władze.

30 marca w Nowym Sączu odbyło się spotkanie kierownictw oddziałów i kół Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży z diecezji tarnowskiej. Młodzież z księżmi asystentami pielgrzymowali do św. Stanisława Kostki, którego relikwie przechowywane są w kościele pw. Ducha Świętego, a potem w Auli Przemienienia Pańskiego przy nowosądeckiej bazylice wybierano nowe władze. Kończy się bowiem dwuletnia kadencja obecnego zarządu.

W wyniku wyborów wyłoniono pierwszą trójkę, w której znaleźli się Tomasz Wnuk, Adam Sołtys i dotychczasowy prezes Grzegorz Opioła. Z tej trójki biskup tarnowski Andrzej Jeż wskaże nowego prezesa, którym nadal może zostać dotychczasowy. Poza tym do zarządu weszli: Paweł Ryndak, Paulina Marchwiany, Natalia Nowosińska, Kacper Osika. Komisję Rewizyjną będą tworzyć: Natalia Kargul, Natalia Stukus i Katarzyna Kapinos. Zdecydowana większość nowych członków Zarządu KSM Diecezji Tarnowskiej pełniła te funkcje w czasie minionej kadencji.

Więcej o KSM w papierowym wydaniu "Gościa Tarnowskiego".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL