Nowy numer 07/2020 Archiwum

Jadowniki. W skali 1:1

W Jadownikach k. Brzeska powstaje replika Grobu Pańskiego wraz z wystawą poświęconą jego historii. Otwarcie wystawy nastąpi w Wielki Czwartek.

Parafia św. Prokopa Opata w Jadownikach koło Brzeska zaprasza wszystkich na wystawę poświęconą Grobowi Pańskiemu.

- Zwiedzający będę mogli zobaczyć replikę grobu Jezusa Chrystusa sprzed niemal 2000 lat, poznać historię jego powstania oraz dowiedzieć się, jak wyglądał pochówek Zbawiciela - mówi ks. Witold Tadeusiak.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w Wielki Czwartek (18 kwietnia) i w Wielki Piątek (19 kwietnia) od 16.00 do 21.00; w Wielką Sobotę (20 kwietnia) od 9.00 do 21.00. W Niedzielę Zmartwychwstania (21 kwietnia), Poniedziałek Wielkanocy (22 kwietnia) i w kolejne niedziele wielkanocne od 6.00 do 21.00.

Wystawa będzie czynna do 9 czerwca 2019 roku - Niedzieli Zesłania Ducha Świętego. Wstęp jest bezpłatny.  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama