Nowy numer 43/2019 Archiwum

Bierzmowanie w Siedliskach przejdź do galerii

Abp Juliusz Janusz zakończył bierzmowanie w dekanacie bobowskim. Do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej przystąpiło w sumie 470 młodych osób.

W tym roku szafarzem sakramentu bierzmowania w dekanacie bobowskim był pochodzący z Łyczanej (par. Korzenna) abp Juliusz Janusz, pełniący funkcję nuncjusza apostolskiego.

Uroczyste Msze św., podczas których abp Janusz udzielał sakramentu bierzmowania, odbyły się 6 kwietnia w Korzennej. Tutaj dar Ducha Świętego przyjęli młodzi z miejscowej parafii, a także z Jasiennej.

Ósmoklasiści i gimnazjaliści z Wojnarowej przystąpili do bierzmowania 13 kwietnia w swoim kościele parafialnym razem z rówieśnikami z Wilczysk i Lipnicy Wielkiej.

Z kolei w kościele parafialnym w Siedliskach 26 kwietnia abp Janusz udzielił daru Ducha Świętego miejscowej młodzieży oraz z rektoratu św. Mikołaja w Siedliskach i z parafii w Jankowej.

Ostatnie bierzmowanie w dekanacie miało miejsce 27 kwietnia w Stróżnej. Tutaj sakrament przyjęli młodzi z parafii oraz z Bobowej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama