Nowy numer 07/2020 Archiwum

Maryja zaprasza do górskich kapliczek

Już w najbliższą niedzielę w piwniczańskiej parafii rozpocznie się 9. edycja Majówek blizy Nieba.

Piwniczańska parafia zaprasza na dziewiątą już edycję "Majówki blizy Nieba". Majówki odprawiane wieczorem w kościołach, przy kapliczkach i przydrożnych figurach wpisały się także w krajobraz polskich gór nadpopradzkiego Beskidu.

W każdą niedzielę maja parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Piwnicznej zaprasza na Mszę św. o godz. 16 przy jednej z górskich kapliczek, po niej maryjną majówkę i chrześcijańską biesiadę dla duszy i ciała. – Każda pogoda jest dobra – przypomina piwniczański proboszcz ks. Krzysztof Czech.

Maryja zaprasza do górskich kapliczek   Spotkanie w górach rozpoczyna się Mszą św., po niej majówka, a kończy się wspólnym biesiadowaniem. Beata Malec-Suwara /Foto Gość

Miejscem pierwszego spotkania w niedzielę 5 maja będą Walczaki; 12 maja – Kijanki; 19 maja – Śmigowskie; 26 maja – Łazarkówka. Cały program wraz z mapą znajduje się na stronie internetowej parafii: www.parafia.piwniczna.com.

Maryja zaprasza do górskich kapliczek  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama