Nowy numer 08/2020 Archiwum

Zmarł o. Józef Witold Jamioł

Całe życie zakonne spędził w klasztorze w Szczyrzycu, gdzie pełnił posługę spowiednika oraz ogrodnika klasztornego.

Ojciec Józef Witold Jamioł zmarł 7 maja w klasztorze w Szczyrzycu. W tym roku skończyłby 60 lat. Urodził się 24 lipca 1959 roku w Chmielniku. Do klasztoru wstąpił w 1989 roku.

Po ukończeniu seminarium w Panewnikach przyjął święcenia kapłańskie w 1994 roku. Całe życie zakonne spędził w klasztorze w Szczyrzycu, gdzie pełnił funkcję spowiednika oraz ogrodnika klasztornego.

Wprowadzenie ciała śp. o. Józefa do kościoła parafialnego w Szczyrzycu i nieszpory żałobne zostaną odprawione w piątek 10 maja o 17.30. Msza święta pogrzebowa odbędzie się w sobotę 11 maja o godz. 11.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama