Nowy numer 08/2020 Archiwum

Modlitewny szturm z Karoliną dla Justyny

Dziewczyna od 8 lat walczy z nowotworem mózgu. O łaskę uzdrowienia dla niej za przyczyną błogosławionej modli się oddział KSM Zabawa i prosi o wsparcie.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia inicjatyw modlitwy w intencji Justyny Drąg pochodzącej z Białej koło Tarnowa, która od 8 lat walczy z nowotworem mózgu - zachęca Patrycja Wigurska-Bąk.

- Każdego dnia będziemy powierzać Justynkę i jej rodzinę Panu Bogu, dla którego nie ma nic niemożliwego. Pomoże nam w tym nikt inny jak Błogosławiona Karolina, którą chcemy prosić, aby wyprosiła u Pana Boga łaskę zdrowia dla Justynki. Dlatego już teraz zapraszamy do modlitewnego szturmu z Błogosławioną Karoliną w intencji Justyny - dodaje.

Modlitwa polega na odmawianiu każdego dnia: Litanii do Błogosławionej Karoliny (w litanii dodajemy prośbę: o łaskę uzdrowienia dla Justyny), Modlitwy o kanonizację bł. Karoliny i głośne odczytanie Psalmu 16 (jest z liturgii Mszy św. beatyfikacyjnej Karoliny).

Szczegóły znajdziecie tutaj: Modlitewny szturm w intencji Justyny Drąg.

W sposób szczególny oddział KSM Zabawa zaprasza na Drogę Krzyżową szlakiem męczeństwa bł. Karoliny która odbędzie się 18 maja o godz. 15 w Wał Rudzie, podczas której także będzie prosić Pana Boga przez ręce bł. Karoliny o zdrowie dla Justyny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama