Nowy numer 08/2020 Archiwum

Nieidealni dla Papieża przejdź do galerii

Dziecięco-młodzieżowy zespół z par. Matki Bożej Częstochowskiej w Brzesku - Słotwinie nagrał płytę dla św. Jana Pawła II.

W niedzielę 19 maja w kościele parafialnym w Brzesku - Słotwinie odbył się koncert promujący płytę „Jesteś wśród nas” dziecięco-młodzieżowego zespołu Nieidealni.

- Jan Paweł II jest nam znany dzięki rodzicom, którzy nam o nim opowiadają. Z jednej strony wielki człowiek, wielki Polak, święty, z drugiej bliski ludziom, przyjaciel dzieci, kochający góry - mówią dziewczęta śpiewające w zespole.

Płyta powstała w ramach projektu „Promocja obszaru Podgórza poprzez wydanie płyty chórku Nieidealni działającego przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Ziemi Słotwińskiej w kościele MB Częstochowskiej w Brzesku Słotwinie”.

- Nagranie płyty było dla nas wielką przygodą, nie zapomnimy wrażeń z sesji nagraniowej w profesjonalnym studiu - dodają dziewczęta.

Zespół będzie promował swoją płytę w Bielczy. Nieidealni zaśpiewają podczas Mszy św. w kościele parafialnym w Bielczy 26 maja o 10.30. Chętni będą mogli otrzymać bezpłatne egzemplarze płyty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama