Nowy numer 07/2020 Archiwum

Biskup będzie się modlił za mamy, a zaśpiewa dla nich Marcin Styczeń

Zapraszamy na ITER-ową majówkę w sobotę 25 maja pt. "Kocham Cię, Mamo".

Wszystkie mamy, ale także tych, którzy chcą się w intencji swoich mam pomodlić, zapraszamy wraz z Diecezjalnym Duszpasterstwem Pielgrzymkowo-Turystycznym ITER na majówkę z okazji Dnia Matki zatytułowaną "Kocham Cię, Mamo".

Odbędzie się ona w kościele pw. św. Maksymiliana w Tarnowie w sobotę 25 maja o godz. 18. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. w intencji wszystkich mam, której przewodniczył będzie bp Leszek Leszkiewicz. Po niej dla wszystkich mam zaśpiewa Marcin Styczeń, piosenkarz, gitarzysta i kompozytor.

Jeśli ktoś chciałby zrobić prezent swojej mamie, okolicznościowy bilecik wstępu otrzyma w biurze ITER przy ul. Urszulańskiej 1 w Tarnowie. Biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku od godz. 9 do 16. Telefon: 14 689 14 01 lub 728 817 147.

Biskup będzie się modlił za mamy, a zaśpiewa dla nich Marcin Styczeń

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama