Nowy numer 07/2020 Archiwum

Kolejny Wieczór Filozoficzny w Alegorii

Na pytanie o to, czy wiara jest racjonalna, odpowie filozof religii i nauki, metafizyk ks. prof. Stanisław Wszołek.

Ośrodek Dialogu, Formacji i Misji ALEGORIA zaprasza na kolejne spotkanie z serii "Wieczory Filozoficzne". O tym, jaką popularnością cieszyły się te spotkania, pisaliśmy na stronach "Gościa Tarnowskiego". Zobaczcie:

Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 30 maja o 19.00 w siedzibie Alegorii przy pl. Kazimierza 5. Jego temat to: "Czy wiara jest racjonalna?".

Spotkanie poprowadzi ks. prof. dr hab. Stanisław Wszołek - tarnowski kapłan, kierownik Katedry Metafizyki Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Kolejny Wieczór Filozoficzny w Alegorii  

Niech przedsmakiem tego spotkania będzie wywiad, jakiego kapłan udzielił "Gościowi Tarnowskiemu" zatytułowany "Bóg nie jest zapchajdziurą". Znajdziecie go w internecie na stronie wiara.pl - TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama