Nowy numer 48/2020 Archiwum

Szczucin. Duch umacnia nadzieję

Już w najbliższy piątek 14 czerwca zaczynają się II Nadwiślańskie Dni Młodych.

Organizowane po raz drugi przez dekanalne duszpasterstwo młodzieży dekanatu Szczucin Nadwiślańskie Dni Młodych są propozycją zarówno dla młodych, jak i dzieci oraz całych rodzin.

Tegoroczne dni odbywać się będą pod hasłem „Duch umacnia nadzieję”. Rozpoczną się w piątek o godz. 20 w kościele parafialnym Mszą św. i wieczorem uwielbienia, który poprowadzi zespół „Deus Rythmus”.

W sobotę od godz. 10 na hali sportowej i orliku odbywać się będą rozgrywki sportowe. Na godz. 15 zaplanowany został mecz „Księża – Ojcowie rodzin”. O godz. 19 koło plebanii zacznie się zabawa z zumbą. Na zakończenie dnia zagrają dwa zespoły: „Pogwizdani” oraz „Aspekt”.

W niedzielę kazania na Mszach świętych będzie głosił ks. Michał Olszewski. Od 15:30 będą odbywać się zabawy dla dzieci, o godz `17 konkursy, a od godz. 18 koncert ewangelizacyjny zespołu „MUODEKoty”. O godz. 19:30 zagra „Folk Power”. Godzinę później odbędzie pokaz światła, a o 21.00 Nadwiślańskie Dni Młodych zakończą się czuwaniem z św. Janem Pawłem II.

Szczegóły na plakacie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama