Nowy numer 08/2020 Archiwum

Ciężkowice, Bukowiec. Na rowerach po nowe powołania

Prawie 50 lektorów i ministrantów z Ciężkowic, razem z proboszczem i wikariuszami, pielgrzymowało na rowerach do Bukowca. Jechali z ważną intencją.

Pod hasłem „Liturgiczna Służba Ołtarza prosi o nowego żniwiarza” odbyła się 15 czerwca pielgrzymka lektorów i ministrantów z sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego w Ciężkowicach do kościoła w Bukowcu.

Trasę 15 kilometrów w afrykańskim upale pokonali także ks. proboszcz Jan Zając oraz ciężkowiccy wikariusze.

Motywem wyprawy była modlitwa o nowe powołania kapłańskie. Z tą intencją wszyscy modlili się podczas Mszy św. w kościele w Bukowcu. Po Eucharystii pątnicy uczestniczyli w agapie, a ci, którym nie wystarczył rowerowy wysiłek, mogli zagrać w piłkę lub skorzystać z miejscowych atrakcji sportowych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama