Nowy numer 08/2020 Archiwum

Zmarł ks. Michał Łos

Bardzo chciał zostać kapłanem. Zdążył. Święcenia na szpitalnym łóżku przyjął 24 maja…

"Z przykrością zawiadamiamy, że dzisiaj przed południem zmarł ks. Michał Łos FDP, neoprezbiter ze Zgromadzenia Księży Orionistów. Wierzymy, że spotkał się z Chrystusem Zmartwychwstałym, któremu tak mocno pragnął służyć jako Kapłan. Dziękujemy za wszelkie modlitwy i wsparcie" - czytamy na profilu fb orionistów.

Pochodzący z Dąbrówek Breńskich k. Dąbrowy Tarnowskiej ks. Michał został, dzięki dyspensie papieża Franciszka, wyświęcony na prezbitera 24 maja. Wcześniej złożył wieczyste śluby zakonne. Bardzo chciał zostać kapłanem i odprawić choć jedną Mszę św.

O ks. Michale pisaliśmy w: "Michał jest już księdzem".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama