Nowy numer 08/2020 Archiwum

Księża na korcie

W Krynicy-Zdroju odbyły się VII Diecezjalne Mistrzostwa Księży w Tenisie Ziemnym. Mistrzem został ks. Krzysztof Jarmuła.

Zawody rozgrywane były w grach pojedynczych w kategorii open, czyli bez podziału na kategorie wiekowe oraz tzw. systemem pucharowym (turniej główny i turniej B dla odpadających w I rundzie i II rundzie). W turnieju wzięło udział 14 księży. Przez dwa dni rozegrano 26 meczy, które wyłoniły zwycięzców, a są nimi:

Turniej główny:

  • I miejsce i tytuł mistrza: ks. Krzysztof Jarmuła
  • II miejsce: ks. Wiesław Babiarz
  • III miejsce (ex aequo): ks. Edward Mikoś i ks. Andrzej Seidler

Turniej B:

  • I miejsce: ks. Alfons Górowski
  • II miejsce: ks. Bogusław Soleński

 - Składam szczególnie serdeczne podziękowanie pracownikom MOSiR-u w Krynicy-Zdroju, Tomaszowi Michalikowi, Marianowi Znamierowskiemu, Stowarzyszeniu Maltańczycy - Służba Medyczna oraz wszystkim sympatykom tenisa ziemnego - mówi ks. prał. Bogusław Skotarek, proboszcz parafii Wniebowzięcia NMP w Krynicy-Zdroju, która jest organizatorem mistrzostw.

Uczestnicy mistrzostw.   Uczestnicy mistrzostw.
Archiwum organizatora
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama