Nowy numer 08/2020 Archiwum

III Diecezjalne Uwielbienie "Laboratorium Miłości" już w tę niedzielę

Organizatorzy zapraszają wszystkich przed ołtarz papieski w Starym Sączu.

Wszystkich, którzy pragną doświadczyć radości, wspólnoty, modlitwy, świadectwa wiary, organizatorzy zapraszają na III Diecezjalne Uwielbienie "Laboratorium Miłości", które odbędzie się w niedzielę 30 czerwca o godz. 19 przy Ołtarzu Papieskim w Starym Sączu.

Organizatorami wydarzenia są wydziały: duszpasterstwa młodzieży, nowej ewangelizacji i duszpasterstwa ogólnego. W tym roku do tego grona dołączyła Strefa Chwały Festiwal. Niedziela 30 czerwca to dzień otwarty na Strefie Chwały można więc do Starego Sącza przybyć już na wcześniejszą godzinę i skorzystać z propozycji oferowanych w ramach tego dnia. Mszy św. o 12.00 na starosądeckich błoniach przewodniczył będzie biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Więcej informacji o Strefie znajdziecie na stronie: strefachwalyfestiwal.pl.

W planie III Diecezjalnego Uwielbienia jest adoracja, uwielbienie, konferencja i świadectwa oraz modlitwa wstawiennicza. Tematem przewodnim spotkania będzie jedno z wezwań Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa - "Serce Jezusa, ze Słowem Bożym istotowo zjednoczone".

Czerwcowe uwielbienie Najświętszego Sakramentu tzw. Laboratorium Miłości zrodziło się na bazie spotkań młodych tzw. Synajów. Ostatnie takie wydarzenie miało miejsce w Niedzielę Palmową. Zobaczcie, jak było i do Starego Sącza pojedźcie. Widzimy się!

SYNAJ 2019 - ZOBACZ JAK BYŁO! (Official Trailer) #SYNAJ
FilmsMarian
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama