Nowy numer 08/2020 Archiwum

Pleśna. Wakacje za ciasto

To już zwyczaj i tradycja, że młodzież parafii Pleśna na różny sposób pozyskuje środki na swoją działalność.

Co roku wśród tych inicjatyw jest akcja "Ciasto", która polegała na rozprowadzaniu po niedzielnych Mszach św. 7 lipca ciasta właśnie.

- Parafianie się cieszą, ponieważ nie piekąc, mogą mieć deser do niedzielnego obiadu. Oczywiście jest to przede wszystkim okazja do wsparcia młodzieży, która bardzo wiele inicjatyw podejmuje w parafii. Działa tu 5 różnych grup młodzieżowych i dziecięcych. Tydzień wcześniej młodzi chociażby włączyli się w organizację pieszej pielgrzymki do Tuchowa, niosąc tubę czy kierując ruchem - wylicza ks. Jan Dziedzina, wikariusz parafii Pleśna.

Pleśna. Wakacje za ciasto   Parafianie wykazali ogromne zainteresowanie inicjatywą. Beata Malec-Suwara /Foto Gość

Tamtejsza młodzież 3 wakacyjne dni na początku sierpnia spędzi w Bieszczadach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama