Nowy numer 09/2020 Archiwum

Nowy duszpasterz akademicki i przyszły misjonarz

W diecezji tarnowskiej zmian ciąg dalszy...

Biskup tarnowski Andrzej Jeż powołał nowego diecezjalnego duszpasterza akademickiego. Został nim ks. Krzysztof Ciebień, który pełnił dotychczas tę funkcję w Nowym Sączu, posługując w parafii św. Kazimierza. Pochodzi ze Stobiernej. Pracował wcześniej wśród Polonii w Wielkiej Brytanii. Od 1 września zastąpi ks. Andrzeja Augustyna.

Nowy duszpasterz akademicki i przyszły misjonarz   Ks. Krzysztof Ciebeń. Facebook

Z kolei ks. Grzegorz Kozioł, pochodzący z parafii w Tarnowie-Mościcach, a w ostatnich latach wikariusz w Jodłowej, od września rozpocznie przygotowania do wyjazdu na misje w Centrum Formacji Misyjnej w Warszawie. Po tamtejszej formacji, a następnie praktyce w Hiszpanii chciałby wyjechać na Kubę.

Nowy duszpasterz akademicki i przyszły misjonarz   Ks. Grzegorz Kozioł. Portal Diecezji Tarnowskiej
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama