Nowy numer 07/2020 Archiwum

Tarnów. Pożegnany, powitany

Tarnowscy studenci modlili się razem z odchodzącym i przychodzącym duszpasterzem akademickim.

W niedziele 1 września podczas uroczystej Mszy św. w kościele akademickim pw. św. Józefa w Tarnowie został powitany nowy duszpasterz studentów i profesorów ks. Krzysztof Ciebień, dotychczasowy duszpasterz akademicki z Nowego Sącza, który obecnie będzie się opiekował środowiskiem akademickim Tarnowa oraz tarnowską wspólnotą „Tratwa”.

Msza św. w kościele akademickim.   Msza św. w kościele akademickim.
Tratwa

Eucharystia była także dziękczynieniem za 8 lat posługi w tej wspólnocie ks. Andrzeja Augustyna, który od bieżącego roku szkolnego podjął pracę duszpasterską w Łysej Górze, gdzie będzie posługiwał min. w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii.

Ks. Andrzej Augustyn z podopiecznymi...   Ks. Andrzej Augustyn z podopiecznymi...
Tratwa

W modlitwę uwielbienia i dziękczynienia włączył się także tarnowski chór GOS.pl, który od wielu lat ma swoją siedzibę przy kościele akademickim.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama