Nowy numer 14/2020 Archiwum

Dni formacji ministrantów

Potrwają od 20 do 22 września w Ciężkowicach. Zapisy do 17 września.

Spotkanie formacyjne dla ministrantów ze szkoły podstawowej potrwa od 20 do 22 września w domu rekolekcyjnym w Ciężkowicach.

Wyjazdowe Dni Formacji Liturgicznej Służby Ołtarza są doskonałym uzupełnieniem i pogłębieniem formacji ministrantów prowadzonej w parafii. Będą obejmowały zajęcia przygotowane przez animatorów, doskonalące posługę ministranta przy ołtarzu, zajęcia rekreacyjne oraz formacyjno-modlitewne. Tematem przewodnim rekolekcji będzie "Ministrant ołtarza".

Przyjazd w piątek o godz. 17. Zakończenie w niedzielę po obiedzie, ok. godz. 12.30.

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 września drogą elektroniczną przez Internetowy Kwestionariusz Diecezji Tarnowskiej pod adresem: http://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/Page/EventPage/57.

Organizatorzy proszą o wypełnienie zgody rodziców/prawnych opiekunów, którą można pobrać w internecie na stronie https://lso.tarnow.pl/.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama