Nowy numer 15/2020 Archiwum

Niedziela z o. Pio

Już za dwa dni, w 20. roku działalności największej na świecie sądeckiej Grupy Modlitewnej św. o Pio, odbędzie się po raz 16. na boisku w Nowym Sączu-Zawadzie charytatywny festyn.

Pierwszy organizowaliśmy zupełnie własnymi siłami, sami zbijaliśmy scenę z desek, sami też go nagłaśnialiśmy. Dziś robi to już profesjonalna firma. Festyn rozrósł się do ogromnego rodzinnego święta, a stało się tak dzięki temu, że to nasze działanie wspiera już bardzo wiele firm i prywatnych osób - mówił "Gościowi" rok temu Janusz Jasielec, który należy do Grupy Modlitewnej św. o. Pio od początku jej istnienia.

Tegoroczny, już 16. festyn odbędzie się w najbliższą niedzielę. Rozpocznie się o godz. 13 na stadionie w Nowym Sączu-Zawadzie. O godz. 15 przyjadą motocykliści z klubu "Motosącz". O godz. 16 rozstrzygnięty zostanie konkurs na najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz na najliczniejszą rodzinę. Losowanie nagród w konkursach przewidziano na godz. 18.40.

Poza tym na scenie wystąpią w kolejności: "Młode Talenty" Natalia i Gabriela, Grupa Regionalna "Michalczowa", kapela Hawerna, o 16.30 - Andrzej Rosiewicz, a o godz. 18 - znów kapela Hawerna.

Zakończenie festynu, który każdego roku odwiedza około 5 tys. uczestników, zaplanowano na godz. 20.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama