Nowy numer 07/2020 Archiwum

Tuchowscy redemptoryści zapraszają na "Małą drogę"

Nietypowa nowenna przed wspomnieniem św. Teresy rozpocznie się 22 września.

Zbliża się październik, który w Kościele będziemy przeżywać jako miesiąc misyjny. W związku z tym wspólnota tuchowskiego seminarium redemptorystów zaprasza, aby rozpocząć go razem z patronką misji katolickich: św. Teresą od Dzieciątka Jezus.

Zachęcają do wzięcia udziału w nietypowej nowennie, na którą złoży się 9 krótkich filmów. Człowiek zmagający się ze swoimi problemami i pytaniami napotyka w nich na refleksje św. Teresy na ten sam temat, które zawarła w ,,Dziejach Duszy" i innych pismach.

Mała droga - zapowiedź
Redemptorystowskie Stowarzyszenie Przyjaciół Misji

 

- Startujemy 22 września. Codziennie do 1 października - do wspomnienia św. Teresy z Lisieux od Dzieciątka Jezus - przez 9 dni publikować będziemy krótki filmik. Finał 1 października we wspomnienie św. Teresy. Zapraszamy - piszą tuchowscy redemtoryści.

Poszczególne odcinki będą udostępniane na profilu FB Redemptorystowskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Misji i kanale YouTube.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama