Nowy numer 13/2020 Archiwum

Marsz dla życia i rodziny

Odbędzie się 6 października w Nowym Sączu w połączeniu z procesją różańcową ulicami miasta.

Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 14 w sądeckiej bazylice św. Małgorzaty. Eucharystii będzie przewodniczył bp Andrzej Jeż.

Po Mszy św. uczestnicy modlitwy wezmą udział w Diecezjalnym Marszu dla Życia i Rodziny. Przejdą ulicami miasta do sanktuarium św. Rity.

W tym roku Marsz zbiega się z sądecką procesją różańcową ulicami miasta, która odbywa się w pierwszą niedzielę października. Po zakończeniu Marszu organizatorzy zapraszają na piknik rodzinny przy sanktuarium św. Rity.

Marsz dla życia i rodziny

Na Marsz zaprasza wszystkich diecezjan biskup tarnowski Andrzej Jeż w specjalnym komunikacie.

- Serdecznie zapraszam was, aby poprzez swój liczny udział w tym Marszu dać wyraz wierności prawdziwemu obrazowi małżeństwa i rodziny, zgodnemu z Bożym zamysłem. Niech będzie to radosna afirmacja wartości ludzkiego życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci oraz piękna wspólnoty rodzinnej, w której swoje właściwe miejsce zajmuje Jezus Chrystus - pisze do diecezjan bp Jeż.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama