Nowy numer 07/2020 Archiwum

"Promyczek" nominowany do Nagrody Totus Tuus

Diecezjalne wydawnictwo z Nowego Sącza zostało wyróżnione nominacją w kategorii "Propagowanie nauczania świętego Jana Pawła II".

Już 12 października dowiemy się, kto otrzyma Nagrodę Totus Tubus 2019. Uroczysta gala z odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie w przeddzień Dnia Papieskiego.

Wśród nominowanych do nagrody Totus Tubus 2019 jest diecezjalne wydawnictwo „Promyczek” z Nowego Sącza. Wydawca miesięcznika dla dzieci, a także religijnych filmów i płyt CD został wyróżniony nominacją w kategorii „Propagowanie nauczania świętego Jana Pawła II”. Prócz „Promyczka” nominowanymi są inicjatywa krakowskiego środowiska akademickiego pod nazwą: „Dni Jana Pawła II”, Towarzystwo Uniwersyteckie Fides et Ratio przy Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Warto dodać, że nagrodę Totus Tuus otrzymali pochodzący z Dębicy Krzysztof Penderecki, a także Stowarzyszenie Dębickie Hospicjum im. Jana Pawła II.

Wyjątkowo przyznano także nagrodę „TOTUS okolicznościowy 2016” dla Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Jadownikach Mokrych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama