Nowy numer 08/2020 Archiwum

Tarnów. 34. Tydzień Kultury Chrześcijańskiej

Potrwa od 13 do 20 października. Jednym z bohaterów TKCh będzie abp Jerzy Ablewicz.

Tarnowski Klub Inteligencji Katolickiej zaprasza na 34. Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, który rozpocznie się 13 października o godz. 18 Mszą św. w kościele pw. św. Maksymiliana w Tarnowie. Eucharystii będzie przewodniczył bp Leszek Leszkiewicz. Po Mszy św. z koncertem wystąpi chłopięcy chór katedralny Pueri Cantores Tarnovienses.

Tematyka spotkań w ramach Tygodnia będzie dotyczyła m.in. postaci abp. Jerzego Ablewicza, mjr. Henryka Sucharskiego, bohaterów II wojny światowej, a także Stanisława Moniuszki z racji trwającego Roku Moniuszkowskiego w Polsce.

Tarnów. 34. Tydzień Kultury Chrześcijańskiej

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama