Nowy numer 21/2020 Archiwum

Cyganowice. Odblaskowe ciastka

Dzieci w ramach akcji "Odblaskowa szkoła" odwiedziły mieszkańców domu dla niepełnosprawnych "Gniazdo" ze słodką niespodzianką.

W Małopolsce trwa edukacyjna akcja "Odblaskowa szkoła". Uczestniczyły w niej m.in. dzieci z zerówki i II klasy szkoły podstawowej w Popowicach.

18 października poszły z odblaskową wizytą do Cyganowic, gdzie znajduje się dom dla osób niepełnosprawnych "Gniazdo".

Dzieciaki przedstawiły wszystkim obecnym zasady bezpiecznego poruszania się na drodze i przypomniały o konieczności używania odblasków. Wszyscy podopieczni domu otrzymali pyszne ciastka - znaki drogowe i odblaski, aby być widocznym i bezpiecznym.

Cyganowice. Odblaskowe ciastka  

- Domownicy nie pozostali nam dłużni. Poczęstowali nas swoimi ciastkami i słodyczami. Było radośnie i wesoło. Nasze dzieci stanęły na wysokości zadania i okazały wiele miłości i życzliwości mieszkańcom tego domu - mówią nauczycielki. Galerię zdjęć zobaczycie TUTAJ!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama