Nowy numer 08/2020 Archiwum

Model z wartościami

Synaj.tv zaprasza do "Cyklu z wartościami". Bohaterem najnowszego odcinka jest Szymon Reich, uczestnik programu Top Model.

Dwudziestodwulatek był gościem ostatniego diecezjalnego spotkania młodych „Synaj” w Nowym Sączu, które odbyło się 5 października.

W wywiadzie dla Synaj.tv Szymon podkreślił, że najważniejszymi dla niego wartościami są miłość, rodzina i doskonalenie siebie. Podkreślił, że lubi się modlić, a w domu ma nawet specjalne miejsce - ołtarzyk, który pomaga mu w skupieniu na modlitwie.

#Cyklzwartościami: co czyni życie Szymona Reicha pięknym?
Diecezja Tarnowska SYNAJ

Regularnie uczestniczy w Mszy św. niedzielnej. - Sakramenty dają mi bardzo wiele. Eucharystia jest punktem kulminacyjnym tygodnia. Lubię też chodzić do spowiedzi, bo jest to dla mnie taka wersja light prowadzenia przez życie, nawet psychologicznego, rozwojowego - mówił Szymon.

Synaj.tv zaprasza do zapoznania się z materiałami video i tekstami zamieszczonymi na swojej stronie. A my przypominamy o konkursie, który młodzieżowa telewizja razem z KSM ogłosiła niedawno.

Konkurs, konkurs, konkurs!
Diecezja Tarnowska SYNAJ
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama