Nowy numer 08/2020 Archiwum

Można prościej

Do 13 listopada trwają zapisy na rekolekcje dla starszej młodzieży męskiej (+16), które odbędą się od 15 do 17 listopada w Krynicy Zdroju.

Przewodnikiem w rozważaniach dotyczących rozeznania drogi życiowej będzie św. Jan Chrzciciel.

- Poznać Pana Jezusa to wielka sprawa naszego męskiego życia. Jan Chrzciciel to postać przełomowa. Dlaczego? Łączy Stary i Nowy Testament. Jego droga jest fascynująca. Radykalny i łagodny, waleczny, ale w cieniu Boga. „Można prościej” - Jan Chrzciciel ukazuje styl drogi do Jezusa i z Nim. Często komplikujemy tą drogę. Jan Chrzciciel pokazuje, że można prościej, co nie znaczy łatwiej - mówi ks. Tomasz Rąpała, ojciec duchowny w WSD w Tarnowie, który wraz z grupą powołaniową Semeron oraz ks. Sylwestrem Brzeźnym, diecezjalnym duszpasterzem LSO, poprowadzi rekolekcje.

Zapisy: do 13 listopada przez kwestionariusz diecezjalny:
http://kwestionariusz.diecezja.tarnow.pl/Page/EventPage/60

Zaproszenie: 

Rekolekcje "Męska Dezycja" 2019 # MOŻNA PROŚCIEJ - zaproszenie
WSD Tarnow
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama