Nowy numer 15/2020 Archiwum

Łącko. Król młodych serc przejdź do galerii

Stolica dekanatu gościła młodych w kościele parafialnym i na hali widowiskowo-sportowej.

W wigilię uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata młodzież dekanatu Łącko przeżywała swój dekanalny dzień skupienia.

Najpierw wszyscy wzięli udział we Mszy św. w kościele parafialnym. W homilii dekanalny duszpasterz młodzieży ks. Robert Maślak zwrócił uwagę, że Jezus jest innym królem niż chciałaby tego współczesność. - Jemu zależy przede wszystkim na tym, by stać się Panem każdego serca, bo wtedy rzeczywiście Jego Królestwo będzie się rozszerzać na cały świat - mówił ks. Maślak.

Po Mszy św. młodzież udała się na zabawę dekanalną do pobliskiej hali widowiskowo-sportowej. Była to okazja, żeby w klimacie religijno- muzycznym zawiązać wspólnotę z rówieśnikami. Oprócz współczesnej muzyki rozrywkowej młodzież bawiła się m.in. tańcami lednickimi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama