Nowy numer 49/2019 Archiwum

Konrad zwyciężył!

Jego film wygrał w konkursie Synaj.tv i KSM "Mów o tym, co dobre".

Zwycięzcą konkursu "Mów o tym, co dobre" został Konrad Krzanowski, który pochodzi z Librantowej k. Nowego Sącza.

- Konrad ma 15 lat i uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym w Nowym Sączu. W wolnym czasie lubi filmować (o tej pasji mogliśmy się przekonać na własnej skórze), jeździć na rowerze i grać w piłkę nożną. Do udziału w konkursie zachęciła go koleżanka, z którą wspólnie stworzył zwycięskie dzieło - mówi Klaudia Tarczoń z Synaj.tv. Jury postanowiło ponadto wyróżnić Mateusza Kopkę.

Mów o tym, co dobre!
Diecezja Tarnowska SYNAJ

Jury składające się z członków redakcji Synaj.tv oraz przedstawicieli Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w naszej diecezji uznało film Konrada za najlepszy, ponieważ najlepiej zrealizował hasło konkursowe. - Postanowiliśmy nagrodzić oryginalność i pomysłowość, która w połączeniu z zastosowanymi środkami filmowymi, dała bardzo ciekawy i przyjemny w odbiorze obraz. Film odebraliśmy jako zachętę do tworzenia własnej sieci dobra, co było naszą myślą przewodnia przy wybieraniu hasła konkursu - dodaje Klaudia Tarczoń.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama