Nowy numer 08/2020 Archiwum

Nie bój się!

Druga niedziela Adwentu przynosi nam słowa Maryi, która odpowiada aniołowi, zwiastującemu Jej narodzenie Chrystusa: „Oto ja służebnica Pańska, niech Mi się stanie według twego słowa”.

Chyba niełatwo było tak odpowiedzieć. Maryja miała swoje plany na zwykłe, codzienne życie, a tu nagle Bóg wkracza w Jej świat i prosi o tak wiele. Jak tu przyjąć taki dar? Ale czy można by go odrzucić? Maryja jest tu wzorem dla ludzi wszystkich czasów. Człowiek, dla którego w życiu ważny jest Bóg, podobnie jak Maryja, nie odrzuci tego, co Bóg mu proponuje. Pewnie często będzie bał się zmian, które niosą Boże propozycje, ale powinien zaufać słowom, które usłyszała Maryja: „Nie bój się!”. Bóg nie pozostawi nikogo samego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama