Nowy numer 04/2020 Archiwum

Wrocław czeka na was!

Już tylko kilka dni pozostało do zakończenia rejestracji uczestników Europejskiego Spotkania Młodych we Wrocławiu. Jeśli jeszcze nie masz planów na Sylwestra, to kilka dni w stolicy Dolnego Śląska może być doskonałą propozycją.

Europejskie Spotkanie Młodych odbędzie się we Wrocławiu od 28 grudnia 2019 r do 1 stycznia 2020.

Weźmie w nim udział ponad 15 tys. młodych ludzi z kilkudziesięciu krajów. Wspólnie będą się bawić i modlić, a zakwaterowanie znajdą u gościnnych rodzin.

ESM jest organizowane przede wszystkim z myślą o młodych ludziach w wieku od 17 do 35 lat. Jednak w wyjątkowych sytuacjach mogą wziąć nim udział zarówno osoby młodsze i starsze.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem we wrocławskim etapie "pielgrzymki zaufania przez ziemię" zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajduje się na www.taize.fr/pl. Zapisy zakończą się w poniedziałek 9 grudnia.

Czytaj także

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama