Nowy numer 07/2020 Archiwum

Żony, chcecie mieć dobrych mężów?

Poślijcie ich na męski różaniec! Najbliższy odbędzie się 8 grudnia w Dębicy.

W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP 8 grudnia przejdzie ulicami Dębicy różańcowa procesja mężczyzn.

Rozpocznie się o 12.00 „Godziną łaski” w kościele Matki Bożej Anielskiej. Następnie o 13.00 procesja różańcowa wyruszy do kościoła pw. Miłosierdzia Bożego, gdzie uczestnicy „Męskiego Różańca” będą modlić się na Mszy św. o 15.00.

Żony, chcecie mieć dobrych mężów?

To już trzeci „Męski Różaniec” w regionie dębickim. Pierwszy odbył się 8 października. Ponad 100 mężczyzn modliło się w drodze z kościoła pw. NSPJ w Dębicy-Latoszynie do sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie.

Drugi odbył się 3 listopada. Tym razem panowie przeszli z różańcem w ręku z kościoła pw. NSPJ w Dębicy-Latoszynie do kościoła pw. św. Jadwigi w Dębicy. -

Żona męża, który się modli na różańcu jest - zapewniam - bardziej zadowolona z małżeństwa - mówi Artur Orkisz z Dębicy, jeden z organizatorów „Męskiego Różańca”.

Przeczytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama