Nowy numer 08/2020 Archiwum

Tarnów. IX Forum Ewangelizacyjne

Rozpoczęły się zapisy na modlitewno-formacyjne spotkanie pod hasłem "Moc Obecności".

Wydział ds. Nowej Ewangelizacji, Szkoła Nowej Ewangelizacji, Mężczyźni św. Józefa oraz Domowy Kościół w Tarnowie - Mościcach zapraszają na IX Forum Ewangelizacyjne pod hasłem „Moc Obecności”. Forum odbędzie się 1 i 2 lutego w hali Jaskółka w Tarnowie - Mościcach.

- Spotkajmy się w 2020 roku na największych rekolekcjach diecezji tarnowskiej. Tym razem oprócz znanej już ekipy „Mocni w Duchu”, gościem będzie Damian Stayne - katolicki lider i założyciel wspólnoty kontemplacyjno-charyzmatycznej „Cor Lumen Christi” (Serce i Światło Chrystusa), założonej w Anglii na początku lat 90. XX wieku. Wspólnota została zatwierdzona przez Stolicę Apostolską i funkcjonuje na prawach papieskich - informują organizatorzy .

Poniżej wywiad z gościem forum:

MOC UZDROWIENIA - Damian Stayne
Mocni w Duchu - Jezuici TV

Zapisy na fftarnow.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama