Nowy numer 07/2020 Archiwum

Zbylitowska Góra. Prawdziwa historia

Zanim na niebie pojawi się gwiazda zwiastująca narodzenie Jezusa, miejscowa szkoła i parafia zapraszają do poznania "Prawdziwej historii świętego Mikołaja".

Przedstawienie pod takim właśnie tytułem odbędzie się w najbliższą niedzielę 22 grudnia o godz. 17 w Szkole Podstawowej w Zbylitowskiej Górze koło Tarnowa.

- Zapraszamy rodziny z dziećmi, aby w klimacie zbliżającego się Bożego Narodzenia uczyć się dobroci, którą przez życie niósł święty biskup Mikołaj, i zbliżać się do źródła wszelkiego dobra, którym jest sam Bóg, objawiony w tym czasie przez narodziny Jezusa - mówi ks. Tomasz Biernat, katecheta ze szkoły w Zbylitowskiej Górze.

Przedstawienie "Prawdziwa historia świętego Mikołaja" przygotowana została przez uczniów Szkoły Podstawowej im. KEN zaangażowanych w duszpasterstwo przy parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zbylitowskiej Górze.

Zbylitowska Góra. Prawdziwa historia  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama