Nowy numer 15/2020 Archiwum

Szczyrzyc. Cystersi zapraszają do żywej szopki

Świętej Rodzinie towarzyszą zwierzęta na co dzień żyjące w klasztornym gospodarstwie.

Szopka w Szczyrzycu z żywymi zwierzętami na co dzień żyjącymi w klasztornym gospodarstwie opactwa powstała po raz 6. Jest czynna od Bożego Narodzenia do 2 lutego w godz. od 10 do 18.

Szczyrzyc. Cystersi zapraszają do żywej szopki   Świętej Rodzinie towarzyszą żywe zwierzęta na co dzień żyjące w klasztornym gospodarstwie. Archiwum opactwa cystersów w Szczyrzycu

Cystersi ze Szczyrzyca zapraszają także na Msze św. w sanktuarium Matki Bożej Szczyrzyckiej, nazywanej tam też Dobrotliwą, w niedzielę i święta o 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00, a w tygodniu - o 6.30, 7.00 i 17.00.

- Niech Chrystus narodzi się w sercu każdego z nas! - życzą, dołączając dar modlitwy.

Szczyrzyc. Cystersi zapraszają do żywej szopki  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama