Nowy numer 08/2020 Archiwum

Zimno wam w kościele?

W parafii św. Antoniego w Krynicy - Zdroju wiedzą, jak ogrzać atmosferę w świątyni.

Diecezja tarnowska posiada stosunkowo mało kościołów, które budowano wykorzystując nowoczesne rozwiązania systemów grzewczych.

Dlatego ich adaptacja do nowych warunków ekonomicznych wymaga przemyślanego doboru urządzeń, które będą odpowiadały standardom nowoczesnego ogrzewania. A ono powinno być komfortowe, ale również energooszczędne. Więcej przeczytacie na portalu diecezji tarnowskiej.

Jak sobie zatem poradzić z ogrzaniem wielkopowierzchniowej świątyni? U św. Antoniego w Krynicy wiedzą. Zobaczcie film zrealizowany przez ks. Mariana Kostrzewę:

Jak ogrzać duży kościół? Film instruktażowy z Krynicy-Zdroju
Diecezja Tarnowska
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama