Nowy numer 13/2020 Archiwum

Wrocław. Jeden duch, wiele języków przejdź do galerii

Młodzi z Mielca opowiadają o kolejnym dniu spędzonym w stolicy Dolnego Śląska z rówieśnikami z całej Europy.

Niedziela Świętej Rodziny zaczęła się Mszą św. w parafiach, w których mieszkają młodzi.

Czytania były odczytywane w wielu językach, tak, by dla każdego wszystko było w pełni zrozumiałe. Kolejnym punktem dnia było spotkanie z osobami, które są zaangażowane w grupy działające przy parafii.

Na wykładzie i integracji.   Na wykładzie i integracji.
Par. MBNP w Mielcu

- Mogliśmy dowiedzieć się wiele ciekawych informacji o każdej ze wspólnot. Następnie mogliśmy wybrać jeden z wielu interesujących wykładów o różnorodnej tematyce. Nasza grupa zdecydowała się na wykład o naszej osobowości ukrytej w zdjęciach, które udostępniamy na naszych profilach społecznościowych. Wykład przeprowadzili psycholożka oraz influencer Szymon Reich. Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem treści, które przekazali.

Modlitwa psalmami i kanonami.   Modlitwa psalmami i kanonami.
Par. MBNP w Mielcu

Następnie udaliśmy się na modlitwę w duchu Taizé. Modlitwa polegała na śpiewaniu pięknych kanonów. Wysłuchaliśmy również rozważania brata Aloisa, który opowiadał o spotkaniu młodych w Afryce Południowej. Nawiązywały one do gościnności wobec innych osób. Dzień zakończył się powrotem do rodzin goszczących, z którymi spędziliśmy wieczór - relacjonuje Kinga.

Zobaczcie też vloga nakręconego przez młodych z Synaj.tv!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama